Duyurular
Ana Sayfa / Genel / Asker Alımı Türkiye’nin Askeri Bilgi Deposu
Asker alımı tsk

Asker Alımı Türkiye’nin Askeri Bilgi Deposu

Sitemizi 4.01.2018 Tarihinde açmış bulunmaktayız. Sizlere En doğru bilgileri sunmak ve Askerlik Adına Bilmenizi Gerektirecek Yada merak Ettiğiniz tüm Soruların cevaplarını sitemizden bulabileceksiniz.

 

Asker Alımı Sitenin Amacı Nedir?

Sitemize Böyle Sorular gelecektir sizlere Bazı soruların cevaplarını yazarak  aklınızda Soru işareti kalmaması için Yazılarımızı geniş tutup  sorularınızın Cevaplarını bulabileceksiniz.

Asker Alımı Amacı Askere Gitmek  isteyen genç kardeşlerimize Yol göstermek ve Bizlerin tecrübelerini onlara aktarmak. Asker gittiğinde onlar yabancılık ve neler yapabileceklerini sitemizde bulunan kaynaklar bilgiler sayesinde öğrenip zorluk çekmeden askerliklerini Vatani görevlerini yerine getirmeleridir.

Sadece Askere gidenler mi bilgilerden faydalanacaktır diyenler olacaktır Hayır Sadece askere gidenler değil Kurslara gidenler örnek: Subay , Astsubay ,Uzman Erbaş , Sözleşmeli Erler de bu bilgilerden yararlanıp neler gerekli neler yapacakları hakkında bolca bilgiye sahip olacaklardır.

Sitenizde Ne Tür Bilgiler olacak ?

Sitemizde Bir çok bilgiler olup askere gidenler için askere giderken neler götürecekler Neler yapacaklar bu konular hakkında bolca bilgiye sahip olup Orada Neler kullanacak Neler yapacak bu tür bilgileri genç kardeşlerimize bilgilerimizi aktarıp onların kafalarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak.

Diğer Yandan rütbeli’ler için Kursa giderken Neler götürüp nelerin ihtiyaca sahip olabileceklerini yazacağız  yazılarımızda bu sayede kursa gittiğinde orada neler lazım olabilir Yada ne gerek olabilir Bu konular hakkında bolca yazılarımız olacaktır.

Diğer yandan Atama bekleyenler için Yada ne zaman alım olacak yada alımlar ne zaman açıklanır bu konularda bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Asker Alımı Hep Açık Kalacak Mı ?

uzmanerbas.net 04.01.2018 Tarihinde açılmış olup Sitemiz hep açık kalacak ve bilgiler  kalıcı olarak sitemizde yer alacaktır.   Dün nasıl bilgiye ulaştıysanız Yarında En doğru En güncel bilgileri Sitemizde bulup silinmeden bir çok arkadaşımızın bilgilere kolayca ulaşıp  yazılarımızı okuyacaktır.

Hiç bir kar amacı gütmeyen sitemiz bilgi vermek amaçlı olup TSK’yla bir bağlantısı olmayan Bilgi platformudur. Hiç bir Tsk  kuvvetlerini temsil etmiyordur sitemiz. Sadece bilgi vermek amaçlı açılmış olup sizlere ulaşamıdıgınız bilgi ve tecrübeleri sitemizden ulaşıp sizlerinde en kutsal görevleri yerine getirmeniz bizim için en büyük mutluluk olacaktır.

Sitemizle yada yazılarımızla alakalı Bir sorun yada görüş istekleriniz olursa sitemizin iletişim kısmından yada  yorumlar kısmından bizlere yazarak ulaşabilir.

her Yazdığınız Yorum bilgi bizler Titizlikle okuyup sizlere dönüş yapılacaktır.

Yönetim

İlginizi Çekebilir!

2021 Yılı 2. Dönem Sözleşmeli Er Alımı Başvuruları Başladı

Milli Savunma Bakanlığı 2021 yılı  2.Dönemi gerçekleşecek olan  sözleşmeli er alımı başvurularını başlattı. Başvurular Personel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir