Duyurular
Ana Sayfa / Askeri Haberler / Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı 2021 Yılı ! Soruşturmak İçin Tıklayın !
2021 uzman alımı

Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı 2021 Yılı ! Soruşturmak İçin Tıklayın !

Sevgili dostlar, Jandarma Genel Komutanlığı’nda 5.000 profesyonel çavuşun desteğinin sonuçları açıklandı.

Bu haberi, başvurunuzun sonuçları hakkında soru sorabilmeniz için hazırladık. Bu haberi başvuran arkadaşlarınızla paylaşmaktan mutluluk duyarız. . 25.000 kişiden 5 bin kişiyi işe almak için sınava davet ediyoruz, sınavda ne yapılacağına dair bir video hazırlayıp paylaşacağız ve sizinle paylaşacağız, zor bir test süreci olacak. Şimdiden başarılar dileriz. 2021 de başka bir özel subay işe almak isteyip istemediklerini soran arkadaşlarım var ve bu yıl Jandarma Genel Komutanlığı’na profesyonel bir subay alınacağını düşünüyorum ama kesin tarih ve işe alınıp alınmadığı maalesef şu anda bilemiyorum.

Başvuru sonuçlarını nasıl görebilirim?

2021 jandarma uzman erbaş başvuru sonuçlarının sonuçlarını sorgulamak için önce aşağıdaki bağlantıya giriş yaptıktan sonra açılan sayfada “2021 UZMAN BAŞVURU SONUCU DUYURUSU” bölümüne tıkladıktan sonra TC ile giriş yapınız. Kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girin ve başvuru sonuçlarınızı görüntüleyin. Lütfen yorum kutusunda sınava davet edilip edilmediğinizi belirtin Teşekkür ederim!

2021 Jandarma Uzman görüşmesi için nasıl çalışabilirim?

Daha önce de belirtildiği gibi, bu sınavlar biraz zor olabilir, bu nedenle mülakata hazırlıklı olun. Güncel konunuzu içeren bir çevrimiçi röportaj uygulaması indirin, böylece bilgi sahibi olabilir ve röportajınız üzerinde çalışabilirsiniz!

2021 Jandarma Uzman Asker başvurusu nasıl yapılır?

Başvurunuzun sonuçlarını aşağıdaki bağlantıdan görüntüleyebilir, sonuçları görüntüledikten sonra bir çağrı alıp almadığınızı ve yorumlar bölümünde kaç puan aldığınızı size bildirmekten mutluluk duyarız. 2021 Jandarma Uzmanı Erbaş Başvuru Sonuçları Sorgulama Linki ve Başvuru Rehberi! Başvuru kılavuzunu okumak için buraya tıklayın! Başvurunuzun sonuçlarını kontrol etmek için burayı tıklayın!

İlginizi Çekebilir!

Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Milli Savunma Üniversitesi’ne Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Bu yazımızda Personel Temin Başkanlığında ilanı yapılan Milli Savunma Üniversitesine Sözleşmeli Personel alımı hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir