Duyurular
Ana Sayfa / Uzman Çavuş / Sport Testi Mülakat İçin Neler Götürmeliyim
jandarma_uzman_erbas_yazili_sozlu_on_saglik_ve_spor_mulakati_nasil_olur_hangi_evraklar_goturulmelidir_h78228_c7b4f

Sport Testi Mülakat İçin Neler Götürmeliyim

Spor Testi Mülakatında Neler Oluyor

Spor mülakatına kadar gelen arkadaşlara tebrik ederim. Şimdi asıl büyük mülakat spor neler yapacağınız ve neler götürmeniz gerekiyor.    Şimdi spor mülakatında neler götüreceksiniz  onları liste halinde yazacağım. Spor mülakatına girene kadar çok zamanınız olacaktır. Spor mülakatına girene kadar kondisyon kazanmanızda fayda vardır  Neden derseniz gittiginizde bir yarış içerisinde olacaksınız En kısa sürede bitirenler her Zaman  önceliklidir.

jandarma_uzman_erbas_yazili_sozlu_on_saglik_ve_spor_mulakati_nasil_olur_hangi_evraklar_goturulmelidir_h78228_c7b4f

Mülakata Neler Götüreceğim

Kardeşlerim öncelikle  rahat edebileceğiniz rahat kıyafetler getirmeye dikkat edin Orada rahat ederseniz  sizin için daha iyi olacaktır.. Şort Yada Eşofman Almanızı kesinlikle öneririm bunu oraya gittiğinizde anlayacaksınız.. Bazı kardeşlerim hiç bir şey getirmiyor ve geldiği kıyafetlerle   koşuyorlar. Bu durumda siz pişman olursunuz.

İkincisi Rahat koşabileceginiz spor Ayakkabısı  almanızı öneririm koşarken ayağınız rahat olmalı ki  hızlı olduğunuzda her saniyenin sizde önemi olacaktır. Ve yanınıza 1 adet yüz havlusu  alabilirsiniz Spor bittikten sonra  sözlü mülakata geçmeden yüzünüzü yıkayıp kendinize gelmeniz için iyi olacaktır yüzünüzü yıkar  kurularsınız.

Yanınıza extradan şu 2 malzemeyide almayı unutmayın  Spor mülakatını geçtikten sonra   deodorant ve parfüm alabilirsiniz. teriniz kokmaması için iyi olacaktır.

Bu yazdıklarım Kara kuvvetleri içindir.  Jandarma da mülakat ve sınavlar 2 günde yaydıkları için  yine havlu ve deodorant almanızı öneririm. Aklınıza yine takılan soruları  sorabilirsin.

 

 

İlginizi Çekebilir!

uzman erbas alımı

Sözleşmeli Erbaş ve Er Sözlü Mülakat Soruları 2023 (GÜNCEL)

GÜNCEL 2023 Mülakat Soruları İçin yazının devamını inceleyiniz. Bu yazımızda  29 Mart 15 Nisan arası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir