Duyurular
Ana Sayfa / Uzman Çavuş / Uzman çavuş Boy – Kilo Konusunda Bilgilendirme
uzman çavuş boy kilo bilgilendirme

Uzman çavuş Boy – Kilo Konusunda Bilgilendirme

Uzman Çavuş Boy – Kilo Bilgilendirme

Uzman çavuş‘lığa Gönül vermiş Kardeşlerim Bir çok yorum geliyor Şu boy’um var da kilom şu olur mu diye onlarca sorular geliyor arkadaşlar ben size geçersiniz desem de Hadi ön Sağlık’tan da geçtiniz hastanede sorun çıkabilir.

Uzman Çavuş olmak için boy – kilo tablosu mevcut oraya bakarak hangi kilolar uygun ve ideal tablodan bulabilirsiniz. ideal boy ve kilonuzu.

 Bazen şöyle sorular geliyor bizlere.  ön sağlıktan geçtim ama hastanede sorun çıkardılar diye sorular gelmeye başladı. Hastaneler özveriyle çalışan doktorlar vardır her şeyin sorunsuz sıkıntısız olmasını isteyen çalışanlar mevcuttur.

UZMAN ERBAŞ BOY – KİLO SORUNU

Jandarma Zaten asker’liginizin 6. Ayından itibaren başvuru yapabiliyorsunuz. 6 ay içinde iyi bir sporla yada askerlik bitti diyelim 36 ay içinde başvuru hakkınız mevcuttur.  o arada Sporunuzu yaparak hem kondisyon olarak hemde kilo olarak ideal boy’a gelirsiniz.

uzman çavuş boy kilo bilgilendirme

Uzman Çavuş boy kilo Sorunu

Kutsal mesleğe gönül vermiş kardeşlerim  binlerce kardeşimiz girmek istiyor lakin boy kilo sorunları çıkıyor boy ile kilo  endexleri farklı örnek : 170 boy kilo 90 mantıken zaten bu şekilde olması zordur. Askerlikte veya sivile gittiğinizde diyet ve spor yapabileceğiniz bolca zamanınız olacaktır bu zamanda kilo larınızı Dikkat edip kilo verebilirsiniz

Her şey sizin elinizdedir yeterki isteyin sabredin azim çaba ve sonuç istediğiniz  olacaktır. Ter dökmeden koşuşturmadan hiç bir şey olmaz olamazda.  Uzman çavuş olmak başkadır Uzman çavuş olmak cesaret ister çaba ister emek ister.

Sizde ben uzman çavuş olmak istiyorum diyorsanız Haydi durma kendini geliştir her konuda. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilir!

uzman erbas alımı

Sözleşmeli Erbaş ve Er Sözlü Mülakat Soruları 2023 (GÜNCEL)

GÜNCEL 2023 Mülakat Soruları İçin yazının devamını inceleyiniz. Bu yazımızda  29 Mart 15 Nisan arası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir