Duyurular
Ana Sayfa / Uzman Çavuş / Yüzdeki Ben sivilce Uzmanlığa engel mi ?
yüzdeki sivilce engelmi

Yüzdeki Ben sivilce Uzmanlığa engel mi ?

Yüzdeki Ben sivilce Uzmanlığa engel mi ?

Merhaba uzman erbaş adaylarımız öncelikle bizi takip ettiğiniz için dogru yoldasınız sizlere doğru bilgiler vermek için araştırıp ve sizlere dogru bilgileri aktarıp sizlerinde bu meslekte dogru bir yolda başlamanız için bizim için en büyük mutluluktur.

Şimdi gelelim uzman erbaş  ‘lığa  bazı yüzdeki sivilce ve benzeri şeyler izler engel midir. Sizlere bunlardan biraz bahsedip aklınıza akılan sorular olursa da bizlere sorarak aklınızdan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Yüzdeki Sivilceler Uzman Erbaş Olması Engel Olur mu

Bu kutsal meslekte uzman erbaş olarak başlamak harika duygudur askerlik çağına gelmiş hatta çocukluktan bu yana kadar gelen genç kardeşlerimiz bu mesleğe girmek için canla başla çabalayıp  sınav ve mülakatlara girmek için gün ve zaman bekliyor.

Sorumuza gelelim Yüzdeki Sivilceler Yada Doğuş’tan gelen ‘Ben’ lekeleri engel oluyor mu uzman erbaş olmamıza diye bizlere de hem sosyal medyada hemde  sitemiz üzerinden bizlere sorular geliyor Bizde  kardeşlerimizi kırmayarak onların bu sorularına cevap vereceğim.

Leke ve Sivilceler Engel mi

Başlıkta  Ben ve sivilceler Uzman erbaş olmanıza engel değildir. İnsan oğlu doğuştan BEN lekeleri olabilir. ve sivilce gibi benzer şeyler engel olmaz çünkü geçici bir şeydir.   o yüzden içiniz rahat olsun.  Rahat bir şekilde sözlü ve yazılı mülakatlara girebilirsiniz.

Yüzdeki Sivilceler içinde doktorunuza başvurarak yüzünüzdeki leke ve sivilcelere göre ilaç veya krem yazacaktır. kafanıza takmamanız bir gereken konudur.

aklınıza takılan soruları bize sorarak yada yorum atarak bizlere sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

uzman erbas alımı

Sözleşmeli Erbaş ve Er Sözlü Mülakat Soruları 2023 (GÜNCEL)

GÜNCEL 2023 Mülakat Soruları İçin yazının devamını inceleyiniz. Bu yazımızda  29 Mart 15 Nisan arası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir